Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

Веселковий випускний у Кольчинському ЗДО №1

2024 06 20

От і закінчився навчальний рік! Ось і стали дорослішими наші діти – час проводжати їх до школи. Це веселе свято з присмаком суму! Радісно бачити усміхненні обличчя випускників та їх батьків та сумно розлучатися з дітками, які за ці роки стали вже рідними!

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

20 червня відбулося веселкове незабутнє та хвилююче випускне свято у групі “Незабудка” Кольчинського ЗДО №1.

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. У нове, доросліше життя яскравим світлом вирушили маленькі промінці щастя та добра – маленькі випускники. На сцені малюки демонстрували свої таланти: співали пісні, танцювали, розповідали вірші та ставили веселі сценки. Кожен номер супроводжувався гучними оплесками та схвальними вигуками. Батьки з гордістю спостерігали за своїми дітьми, не приховуючи сліз радості і вдячності вихователям за їхню працю та турботу.

Кожна хвилина свята заповнена вітальними словами, піснями, танцями, переживаннями, хвилюваннями та мріями про майбутнє. Не обійшлося і без випускного вальсу, в якому кружляли наші дошкільнята. Звучали поздоровлення вихователям, всім працівникам садка, напутні слова дітям, а у відповідь – слово батьків.

Перед початком свята всі випускники, працівники закладу та батьки відвідали молебень за успішне закінчення дитсадка у Шелестівському греко-католицькому храмі, на якій о. Віктор Бровдій поблагословив випускників на щасливе та мирне майбутнє.

Дітей та їх батьків зі святом привітали голова Кольчинської громади – Микола Дуб, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту – Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту – Надія Рагель, священослужитель Шелестівської греко-католицької парафії Святих Верховних Апостолів Петра і Павла – о.Віктор Бровдій, директор Кольчинсього ЗЗСО І-ІІІ ступенів – Хатуна Удут, майбутні перші вчительки вихованців, вчителі початкових класів Кольчинсього ЗЗСО І-ІІІ ступенів – Антоніна Болдижар та Ганна Свистун. Директор дитячого закладу Тетяна Антонівна Мироненко, селищний голова – Микола Дуб та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту – Віталія Зварич вручили вихованцям дипломи про здобуття дошкільної освіти та подарункові набори «Випускнику дитячого садка». Мабутні перші вчителі подарували випускникам книжечки, солодкі подарунки та поради для батьків майбутнього першокласника. Родзикою свята став зворушливий танок вихованців із мамами.

Захід залишив теплі спогади у серцях усіх присутніх та став яскравим завершенням дошкільного періоду життя дітей. «Прощавай садок дитячий» –це не лише підсумок одного етапу, але й початок нових, захоплюючих пригод на шляху до знань. Чудове свято прощання з дитячим садочком надовго залишиться в серцях дошкільнят! Бажаємо всім дітлахам міцного здоров'я і багато-багато сил для майбутніх перемог у битві за знання, не зупинятися на досягнутому, любити Батьківщину, поважати батьків та не забувати своїх вихователів. Мирного неба, терпіння, мудрих вчителів та Божої ласки! Дякуємо колективу Кольчинського ЗДО №1 за виховання та навчання майбутнього покоління нашої громади!

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук