Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

Випускні свята у Пузняківському ЗДО та Критенській початковій школі

2024 06 19

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Випуск із дитя чого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.

Сьогодні, 19 червня, гарно та урочисто пройшли випускні свята у Пузняківському ЗДО та Критенській початковій школі (дошкільний підрозділ) Кольчинської селищної ради.

На свято завітали почесні гості: Ольга Хохол, староста Пузняковецького старостинського округу; Віталія Зварич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту; Надія Рагель, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту; протоієрей Української православної церкви с.Пузняківці – о.Євгеній; настоятель греко-католицької громади Різдва Пресвятої Богородиці с.Пузняківці – о.Ярослав Долгош; директор Пузняківсього ЗЗСО І-ІІІ ступенів – Надія Баляк, майбутня перша вчительки вихованців, вчитель початкових класів Пузняківсього ЗЗСО І-ІІІ ступенів – Тетяна Тороні, які привітали випускників з їх першим випускним, побажли миру, успішного навчання та гарних результатів. Священослужителі с.Пузняківці поблагословили вихованців на щасливе начання та подарували символічні іконки на згадку.

На початку заходу всі урочисто та піднесено виконали Державний Гімн України. Під час свята маленькі випускники показали свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу працівників закладів дошкільної освіти.

Щирими та теплими словами привітали своїх вихованців директор Пузняківського ЗДО Наталія Русин та директор Критенської початової школи – Марина Хохол, які щиро побажали дітям успішного навчання під мирним небом України, добра, наснаги, удачі та нагородили випускників дипломами про закінчення дитячого закладу. Вже традиційно, маленькі випускники отримали подарунки від Кольчинського селищного голови Миколи Дуб та депутатського корпусу селищної ради «Подарунок майбутнього школяра».

Випускні свята пройшли цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження залишиться у випускників на все життя!

Щиро бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. А батькам зичимо терпіння й розуміння. Також щиро вітаємо працівників закладів дошкільної освіти із ще одним випуском. Здоров’я вам усім, успіхів та мирного неба.

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук