Інструменти доступності

Оголошення

До уваги користувачів, орендарів, власників земельних ділянок та нерухомого майна, що розташовані на території Кольчинської СТГ: про обов’язковість сплати земельного податку, орендної плати за землю та податку не нерухоме майно відмінне від земельної діл

2024 06 20 podatky

Шановні користувачі, орендарі, власники земельних ділянок та нерухомого майна, що розташовані на території Кольчинської селищної територіальної громади!

Повідомляємо Вас про обов’язковість сплати земельного податку, орендної плати за землю та податку не нерухоме майно відмінне від земельної ділянки!

Відповідно до ст.266 Податкового кодексу України, сплата земельного податку справляється за 2024 рік. Так, відповідно п.14.1.72. Податкового кодексу України, земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення, визначених п. 281.1. ПКУ.

Також нагадуємо Вам про обов’язок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, який зобов'язані сплачувати, як юридичні, так і фізичні особи, які є власниками об'єктів житлової та нежитлової нерухомості.

Відповідно до статті 266 Податкового кодексу України платниками податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки є фізичні особи у власності яких знаходяться об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, сплата справляється за 2023 рік.

База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 60 кв. метрів;
б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 120 кв. метрів;

Для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку та податку не нерухоме майно відмінне від земельної ділянки просимо звернутися в податкову інспекцію за адресою м. Мукачево, вул. Августина Волошина (Горького) № 21

Наголошуємо, що термін сплати земельного податку – до 28 серпня 2024 року, податку не нерухоме майно відмінне від земельної ділянки – до 30 вересня 2024 року.

У випадку несвоєчасної сплати нараховуватимуться пеня та штрафні санкції!

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук