Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

У Верхньовизницькому ЗДО відсвяткували випускний

2024 06 14

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їхніх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого! Це незабутній момент, коли малюки прощаються з вихователями та розпочинають новий етап свого життя – навчання у початковій школі. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у Верхньовизницькому закладі дошкільної освіти.

Сьогодні, 14 червня, девʼять вихованці старшої групи попрощались з найкращими та незабутніми роками, які вони провели у дитячому садочку.

Під час свята маленькі вихованці показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а головне – активних дітей, які мають свої мрії і уподобання.

З вітальним словом до маленьких випускників звернулися Микола Дуб, селищний голова, Михайло Кушнір, староста Верхньовизницького старостинсього округу, Віталія Зварич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Надія Рагель, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту, Анжела Пуглива, директор Верхньовизницького ЗДО, які побажали діткам мирного неба, успіхів, здоров’я, здійснення мрій, успішного навчання в школі та вручили кожному випускнику дипломи про закінчення дитсадка та подарункові набори для майбутнього першокласника. Випускники закладу отримали благословіння на щасливе навчання від о. Богдана Кіпеня, ієрея греко-католицької громади Пророка Іллі с.Белебрао та о. Іллі Ляха, протоієрей православного храму на честь Різдва Божої Матері с. Верхня Визниця. У музично-танцювальному шоу малюки представили всі свої творчі досягнення, які вони опанували за ці роки – декламували вірші, співали пісень, танцювали сучасні танці та прощайльний вальс. Прийшли привітати своїх старших друзів і вихованці молодшої групи закладу.

Наприкінці церемонії батьки висловили подяку вихователям та персоналу дитячого садка за прояв любові до дітей, а також за сумлінне виконання своїх професійних обов’язків. А директор закладу, Анжела Михайлівна нагородила батьків подякою за допомогу та підтримку протягом цих років, за активну участь у житті садочка, за організацію цікавого дозвілля та святкування випускного балу, сумлінне виховання своїх дітей та співпрацю із закладом освіти.

Завершилося свято прощальним вальсом, а надворі випускники випустили кольорові кульки, як символ прощання з безтурботним дитинством. Свято подарувало безліч емоцій як випусникам, так і їхнім батькам та гостям свята. Швидко промайнули ці роки в дитячому садку. Це був час безтурботних ігор, цікавих занять, веселих свят, нових знайомств та вірних друзів. Попереду в наших випускників багато нового та цікавого. Тож бажаю їм веселого та пізнавального шкільного життя, нехай обов’язково здійсняться їхні заповітні дитячі мрії!!!

Щиро бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань.

Вітаємо діток і бажаємо вдалого навчального старту. Хай кожний день юних зірочок буде сповнений дитячим сміхом і щасливими моментами.

У добру путь, любі зірочки!

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук