Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

Випускний у Кольчинському ЗДО №1

2024 06 18

18 червня відбувся випускний бал – «Інста-паті вечірка» групи «Капітошка» у Кольчинському ЗДО №1. Модні тренди, блогери, музика, танці, драйв та море позитиву. Ось зазвучали перші акорди. Випускники ввійшли до яскраво прикрашеного, святкового залу, вони були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у креативних сукнях, хлопці, як справжні кавалери, – у краватках та метеликах. Маленькі випускники розкривали свої таланти на сцені святкової зали, дарували присутнім пісні, таночки і привітання, звідусіль лунали слова подяки, також діти виконали свій перший випускний вальс.

Багато хороших слів було сказано в цей день на адресу випускників та їх батьків, на адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а головне – чудових дітей, – дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

Вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі.

Дошкільнята, в свою чергу, щиро дякували батькам, усім працівникам закладу за турботу, розвиток і виховання.

Привітати малечу, батьків та педагогічний колектив з цим хвилюючим та урочистим днем завітали голова Кольчинської громади – Микола Дуб, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту – Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту – Надія Рагель, священослужитель Шелестівської греко-католицької парафії Святих Верховних Апостолів Петра і Павла – о.Віктор Бровдій, директор Кольчинсього ЗЗСО І-ІІІ ступенів – Хатуна Удут, майбутні перші вчительки вихованців, вчителі початкових класів Кольчинсього ЗЗСО І-ІІІ ступенів – Антоніна Болдижар та Ганна Свистун.

Директор закладу Тетяна Мироненко та вихователі Любов Чечур, Марина Лендєл пишаються своїми випускниками і тим, якими вони стали. Кожен з них – гордість садочку та майбутнє нашої громади.

Перед початком свята всі випускники, працівники закладу та батьки відвідали молебень за успішне закінчення дитсадка у Шелестівському греко-католицькому храмі, на якій о. Віктор Бровдій поблагословив випускників на щасливе та мирне майбутнє.

З вітальним словом до присутніх звернулися Микола Дуб, селищний голова, Віталія Зварич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту та Надія Рагель, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради. Теплими словами привітала своїх вихованців директор ЗДО Тетяна Мироненко, яка щиро побажали дітям знайти своє місце в житті, добра, успіху та нагородили випускників дипломами про закінчення дитячого закладу та від Кольчинської селищної ради маленьким випускникам було вручено «Подарунок школяра».

Вихователі затамувавши подих дивились на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету.

Від імені всіх батьків і дітей були сказані слова подяки вихователям і всім працівникам дитячого садка. Батьки подарували присутнім танок з рушниками н щасливу долю своїх дітей.

Яскравим і незабутнім став хвилюючий момент де в пам’ять про дошкільне дитинство діти загадавши свої найзаповітніші мрії в небо відпустили кольорові кульки. Пройде час, а в малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю. Ото ж бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою, та оберегом.
Попереду у маленьких випускників та їхніх батьків досить відповідальний період – школа. Успіхів вам, батьки, любі діточки, ростіть здоровими, розумними під мирним небом України!

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук