Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

У Кленовецькому ЗДО відбувся зірковий випускний

2024 06 12

Маленькі зірочки, найстарші вихованці Кленовецького закладу дошкільної освіти розпочали дивовижний шлях з орбіти Дитинства до нової, незвіданої галактики під назвою Школа. 12 червня у Кленовецькому ЗДО відбувся зірковий «Випускний бал».

Привітати малечу, батьків та педагогічний колектив з цим хвилюючим та урочистим днем завітали голова Кольчинської громади – Микола Дуб, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту – Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту – Надія Рагель, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту – Марія Окс, протоієрей греко-католицької парафії Святої Тройці с. Кленовець – о.Ярослав, в.о.директора Кленовецької гімназії – Василь Мішко, майбутня перша вчителька вихованців, вчитель початкових класів Кленовецької гімназії – Вікторія Гусинець.

Розумні та ввічливі, кмітливі й талановиті, креативні та позитивні – такими по праву є випускники Кленовецького ЗДО 2024 року. Директор закладу Оксана Іваник та вихователі Юдіта Матей, Крістіна Меденцій пишаються своїми випускниками і тим, якими вони стали. Кожен з них – гордість садочку та майбутнє нашої громади.

Звернувся до випускників та усіх присутніх голова Кольчинської громади Микола Дуб. «Діти – наше натхнення та віра в краще. Ми, дорослі, найбільше прагнемо, щоб наша малеча зростала у мирній, квітучій та успішній Україні, щоб усі татусі наших дітей повернулися додому живими та неушкодженими, щоб закінчилася війна та настав мир на Україні», – звернувся голова громади. З приємністю Микола Васильович у кінці свята всім випускникам вручив подарункові набори, які стануть в нагоді під час навчання в школі, а директор закладу, Оксана Іваник, нагородила діток дипломом випускника та символічним Оскаром!

Перед початком свята всі випускники, працівники закладу та батьки відвідали Божественну літургію у греко-католицькому храмі Святої Тройці с. Кленовець, на якій о.Ярослав Дрогош поблагословив випускників на щасливе та мирне майбутнє.

З вітальним словом до присутніх звернулися також Віталія Зварич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту та Надія Рагель та Марія Окс – спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради. Начальник відділу освіти та Микола Дуб нагородили подякою Кольчинської селищної ради колектив Кленовецького ЗДО за активну участь у ІІ етапі обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!».

Гарний дитячий захід проходив в щирій родинній атмосфері, осяяний посмішками і дзвінким сміхом, в розмаїтті барвистих квітів і святкового вбрання головних героїв свята – випускників, які стали трішки дорослими.

Незабаром для випускників Кленовецького закладу дошкільної освіти пролунає перший шкільний дзвінок, який покличе за парти. Позаду залишились дні, наповнені цікавими подорожами у світ нерозгаданого, дивовижні відкриття. Попереду – непросто дорога у світ шкільного життя. Воно буде цікавим та пізнавальним, інколи доволі непростим, але головне, щоб воно було мирним. Цього нині найбільше прагнуть усі діти та дорослі.

Щиро бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. А батькам зичимо терпіння й розуміння. Також щиро вітаємо працівників закладів дошкільної освіти із ще одним випуском. Здоров’я вам усім, успіхів та мирного неба.

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук