Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

У Кольчинській громаді проведено спортивні змагання для дошкільників

2024 06 05

05 травня 2024 року, з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, на базі стадіону Кольчинської ДЮСШ проведено територіальні спортивні змагання «Олімпійська надія України» під гаслом «Швидше, вище, сильніше – разом до Перемоги!» серед дітей старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти Кольчинської селищної ради.

Спорт – це основа здоров’я. Приємно відзначити, що попри складні виклики сьогодення у нашій країні першочергова увага звертається на підростаюче покоління, його всебічний, у тому числі фізичний, розвиток. Сьогоднішнє спортивне свято «Олімпійська надія України» якраз і спрямоване на те, щоб залучати дітей до спорту, здорового способу життя, вибудовувати особистість, допомогти розвивати свої лідерські якості.

На заході були присутні почесні гості та організатори:

  • Микола Дуб – голова Кольчинської селищної ради;
  • Віталія Зварич – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради;
  • Надія Рагель – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту;
  • Марія Окс – спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту;
  • Керівники закладів дошкільної освіти та колективи вихованців закладів.

У змаганнях взяли участь чотири команди:

  • Команда Кольчинського закладу дошкільної освіти №1 – «Живчики»;
  • Команда Кленовецького закладу дошкільної освіти – «Смайлики»;
  • Команда Верхньовизницького закладу дошкільної освіти – «Екстремали»;
  • Команда Пузняківського закладу дошкільної освіти та Критенської початкової школи – «Бульки».

Розпочався захід із урочистого виконання гімну, всі присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих у війні з російською агресією.

На початку спортивних змагань голова Кольчинської селищноїради Микола Дуб та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради привітали всіх учасників та присутніх з початком змагань, побажали наснаги, спортивного азарту, витримки, перемоги та наголосили, що у такий складний час важливо, аби наша нація зміцнювалась та розвивалась, а спорт загартовує не тільки тіло, а й дух.

У програму змагань входили: конкурс на кращу назву команди та її гасло, пісню команди, руханку, естафета «Запали олімпійський вогонь», стрибки у довжину з місця, метання мішечків на дальність, човниковий біг, кидання м’яча у ціль.

Учасники змагань продемонстрували свій запал, силу та міць, заряженість на перемогу, всі команди показали в грі боротьбу та характер, сміливо та впевнено відігравали кожен момент, старанно боролися, та віддано рухалися за перемогою.

Родзинкою заходу став прихід на свято казкових героїв, які підтримули учасників, допомагали їме, налаштовували на змагання, дарували позитивні емоції.

Оцінювали спортивні змагання та визначали найкращих поважні судді: Юрій Удут – вчитель фізичної культури Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ст., Юрій Стець – в.о. директора Кольчинської ДЮСШ; Матвій Пензештадлер – вчитель фізичної культури Пузняківського ЗЗСО І-ІІІ ст.; Марія Бровдій – вчитель фізичної культури Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ст.

За результатами змагань та на підставі рішення сіддів перемогу виборола команда «Живчики» Кольчинського ЗДО 1, друге місце – команда «Смайлики» Кленовецькго ЗДО, третє місце – команда «Екстремали» Верхньовизницького ЗДО, команда «Бульки» Пузняківського ЗДО та Критенської початкової школи.

В кінці заходу команди закладів дошкільної освіти були нагороджені дипломами та цінними спортиними подарунками, всі учасники змагань отримали медалі.

Щиро дякуємо всім учасникам, колективам закладів дошкільної освіти, батькам за підготовку дітей до заходу. Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі змагання, займатися спортом, розвиватися та навчатися.
Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних умінь. Проведення олімпійських змагань подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

Спортивне свято сповнилось веселим настроєм, сміхом, радістю малюків та сподіванням дорослих на щасливу долю і здоровий дух підростаючого покоління!

Нехай кожен день дітей нашої громади буде зігрітий теплом і любов'ю під мирним небом нашої рідної України, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук