Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

Свято Останнього дзвоника відзначили у закладах освіти Кольчинської громади

2024 05 30

Останній дзвоник одне із найочікуваніших та найщемливіших свят, як для учнів, так і вчителів. Адже одні діти стають на рік старшими інші покидають стіни рідної школи.

У Кольчинській громаді 30 травня у закладах загальної середньої освіти відзначили завершення навчального року 2023-2024 навчального року та свято Останнього дзвоника. Він видався непростим та сповненим тривог і переживань.

На святково прикрашених шкільних дворах зібралися педагогічні колективи закладів загальної середньої освіти Кольчинської громади, випускники, їхні батьки та гості. На урочистості також завітали: Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Михайло Кушнір, староста Верхньовизницького старостинського округу, Ольга Хохол, староста Пузняковецького старостинського округу, Віталія Зварич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту – Надія Рагель та Марія Окс, священнослужитель о. Ярослав Догош. Впродовж свята учні дякували вчителям та керівництву закладів за отримані знання та підтримку. У свою чергу, вчителі, дирекція школи та гості привітали випускників з початком нового етапу їхнього життя.

На святі грамотами Кольчинської селищної ради було відзначено переможців олімпіад та різних конкурсів ІІ та ІІІ етапів, а переможців обласних олімпіад та конкурсів отримали сертифікат на одноразову грошову виплату у розмірі за І місце – 5000 грн., ІІ місце – 3000 тисячі гривень, за ІІІ місце – 2000 тисячі гривень. Відповідно до Програми розвитку та підтримки освіти на 2024 рік, за підтримки депутатського корпусу селищної ради особливий спосіб відзначено 64 випускників 11 класів, яким представники апарату Кольчинської селищної ради та селищний голова, вручили сертифікат на отримання однарозової грошової допомоги на суму 700 гривень для кожного випускника, а медалісти отримали ще додатково сертифікат на суму – 1500 гривень. Відзначили грошовими преміями також педагогів, які підготували переможців ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад за ІІІ місце:

  • Світлана Стець, вчитель географії Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • Юрій Удут, вчитель трудового навчання Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; - Марія Попович, вчитель англійської мови Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; - Ірина Шваб, вчитель хімії Кленовецької гімназії – отримали по 3000 гривень;
  • Ольга Меденці за підготовку вдох призерів (ІІІ місце) обласних олімпіад з історії отримала – 5000 грн.

Гості зібрання привітали з радісним і водночас сумним святом всіх школярів та випускників, закликавши їх ніколи не забувати свої шкільні роки та вчителів, які були з ними поряд багато років та давали необхідні знання. Зі словами привітання звернулися до школярів і представники духовенства, які побажали учням бути добрими дітьми для своїх батьків, вчителів, рідного села та поблагословили всіх учнів закладів щирою молитвою.

ФОТОАЛЬБОМ


Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Ви йдете у доросле життя. Зараз воно особливо буремне та тривожне, проте, ми впевнені, що кожен з вас займе гідне місце в ньому.

Бажаємо вам, щоб скоріше над нашими головами засяяло сонечко на мирному небі! Щоб ваші мрії та плани збувались. Щоб ви отримали бажану освіту, знайшли роботу до душі. Щоб ви всі жили в щасливій, квітучій, прогресивній та незалежній Україні!

Дякуємо педагогам та батькам за турботу та навчання дітей. Дякуємо за сумлінність, за наполегливість, за професіоналізм. Саме завдяки вашим старанням ми маємо свідому, культурну та освічену націю.

Бажаємо всім дітям та дорослим безпечних та мирних канікул, сповнених нових цікавих вражень.

Бажаємо всім Перемоги та Миру!

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук