Інструменти доступності

Відзначення

З Днем матері!

2024 05 12

Найрідніші, наймиліші наші матері!

Щороку, в другу неділю травня, ми відзначаємо День матері! Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя, це чудова можливість висловити свою любов і вдячність за все, що зробили і роблять для нас наші мами, за їх доброту, підтримку.

У дні війни, як ніколи, розуміємо цінність життя, і з особливою вдячністю і любов’ю вшановуємо тих, чиє материнське серце болить за усіх, хто боронить наш край від зазіхань підступного ворога.

Дякуємо українським жінкам за безмежну любов до України і за копітку працю задля нашої Перемоги! Сьогодні наші дорогі українські матері захисниці разом з чоловіками оберігають нашу Україну.

Щиро вдячний матерям, які виховали справжніх синів і дочок України – відданих своїй державі та народу, відповідальних, сильних духом, до кінця вірних громадянському й військовому обов’язку! Дякую дружинам, котрі разом із дітьми чекають на рідних людей вдома. Дякуємо за вашу жертовність, стійкість і патріотизм, а також величезну силу духу!

Низько схиляю голову перед Вами – Матерями, які, на жаль, не дочекалися з війни своїх синів та доньок. Хочу подякувати Вам за те, що народили і виростили справжніх Героїв, які не озираючись назад, знаючи всі наслідки для свого здоров’я і життя, пішли захищати нашу країну, нашу громаду. Вони є прикладом мужності для молоді і багатьох дорослих людей. Вічна пам’ять нашим Героям!

Щастя і здоров’я всім Вам, дорогі Матері! Поваги і підтримки від синів, чоловіків та братів, а від Всевишнього – благословення!

Ми віримо, що Україна обов’язково Переможе, і в Україні відновиться мир. Хочу подякувати всім матерям за те, що ви народили і виростили справжніх патріотів, Героїв України.

Молитви мільйонів українських матерів невидимим омофором вкривають і захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину.

Я схиляю голову перед усіма матерями! Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов.

У цей день хочу побажати Перемоги, міцного здоров’я Вам і Вашим дітям! Злагоди у сім’ях! Опіки і благодаті Вам від Богородиці!

З повагою селищний голова – Микола ДУБ

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук