Інструменти доступності

Відзначення

З Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

2024 05 08 den pamiati

Шановні ветерани, шановні земляки!

Прийміть вітання з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Гідно вшановуючи подвиг ветеранів, висловлюємо нашу глибоку повагу усім героям Українського народу.

У ці травневі дні українці разом зі всім світом згадують події найкривавішої війни всіх часів. Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не скорився і виніс на своїх плечах тягар від нацистської навали. Хто загинув у боях, у концтаборах, хто помер від ран.

Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів, зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам та досягненням. Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі та висловлюємо глибоку вдячність за подвиг.

Низько вклоняємося кожному з фронтовиків, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу та наближав День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На превеликий жаль, цю знаменну дату ми сьогодні зустрічаємо зі зброєю в руках. Зараз, як і в роки Другої світової війни, українці воюють з жорстоким і цинічним агресором.

Ми знову змушені виборювати власну свободу зі зброєю в руках, виносити поранених з поля бою, матері знову тривожно чекають повернення своїх синів, діти зі слізьми на очах своїх батьків, все мирне населення потерпає від постійних обстрілів.

Земний уклін всім, хто подарував нам мирний сонячний день тоді, всім - хто захищає Україну сьогодні.

Віримо в Збройні сили України! Завдяки нашим захисникам у нас буде така довгоочікувана Перемога!

У ці складні часи ми, як ніколи, маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!

Бажаю всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя Вам, Вашим рідним та близьким, швидкої Перемоги в теперішній війні.

Слава Україні!
Слава її героям-захисникам!
Хай мир і злагода панують на нашій землі!
Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

З повагою
селищний голова
Микола ДУБ

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук