Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

Команда з Кольчинської громади перемогла у III етапі змагань з черліденгу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

2024 04 30 p o p cherlideng

Сьогодні, 30 квітня, у спортзалі Мукачівської ЗОШ №1 у рамках ІІІ етапу (районного) Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" відбулися змагання з черліденгу серед учнів закладів загальної середньої освіти Мукачівського району. У IIІ етапі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу взяли участь 7 команд району з Мукачівської ТГ, Полянської ТГ, Кольчинської ТГ, Горондівської ТГ, Івановецької ТГ, Свалявської та Великолучківської ТГ, які продемонстрували свою енергію, координацію, надзвичайну техніку та власний неповторний стиль.

Розпочали захід з урочистого виконання Державного Гімну України, псля чого учасники дійства хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за Україну.

В.о.начальника відділу освіти Мукачівської РВА Крістіна Романенко та начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Михайло Лабош привітали учасників змагань та побажали їм удачі, наснаги та перемог!

Команди підійшли до змагальних програм з ініціативою та фантазією, підготували запальні номери, продемонстрували високу майстерність, координаційні здібності, гнучкість, танцювальні та гімнастичні вміння і навики, заряджали неймовірною енергією та показали, що у спортзалі зійшлися гідні суперники. Кожна команда вирізнялася яскравими костюмами, оригінальністю танцю та грацією.

Черліденг – це спортивний вид діяльності, який динамічно розвивається в Україні і протягом останніх років здобув популярність серед молоді та став визнаним видом спорту на національному рівні. Особливостями цього виду спорту є те, що він поєднує у собі елементи акробатики, гімнастики, танцю та розвиває навички командної роботи.

Судді оцінювали техніку виконання чер-данс рухів, синхронність, музикальність, творчий підхід та інші аспекти виступу. Вони відзначили високий рівень усіх команд, але три найкращі місця виявилися такими:

  • Команда «Супердівчата» Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кольчинської селищної ради здобула перше місце та представлятиме Мукачівський район на обласному етапі.
  • Друге місце зайняла команда з Поляни.
  • Третє місце виборола команда Мукачева.

Слід відзначити, що дівчатка Кольчинської громади здобули перемогу, отримали нагороди від організаторів та шалену підтримку глядачів. В підсумку, команда Кольчинської громади представлятиме Мукачівщину у змаганнях обласного етапу. У наступному етапі проєкту переможці шести районів та Ужгорода боротимуться за право представляти Закарпатття у складі збірної команди області у всеукраїнських змаганнях.

Нагороджував переможців заступник начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Ярослав Козик.

Вітаємо наших переможців та бажаємо перемоги на обласному етапі. Дякуємо учасникам, організаторам, вболівальникам за цікаве й емоційне дійство!

Дякуємо нашим воїнам за кожен новий день, за можливість жити, навчатися, творити, займатися спортом та працювати на рідній землі!

Разом переможемо!

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук