Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

Участь у форумі «Згуртовані і спроможні громади – міцний тил і запорука нашої Перемоги!»

2024 04 18

Сьогодні, 18 квітня 2024 року, голова Кольчинської селищної ради Микола Васильович Дуб взяв участь у Об’єднаному Форумі місцевого самоврядування та громадянського суспільства Закарпаття, присвяченому 10-річчю децентралізаційної реформи в Україні у м.Тячів під назвою «Згуртовані і спроможні громади - міцний тил і запорука нашої Перемоги!».

Учасників форуму вітали: заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем‘янчук, керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч, депутат обласної ради Михайло Рівіс, народний депутат України Михайло Лаба.

На Форумі наголосили на правильність розкладання пріоритетів громади, насамперед - допомога воїнам та наближення перемоги. Затим - першочергові питання громади- розвиток інфраструктури. Звернули увагу на удосконаленні комунікації із обласною владою та взаємодії із міжнародними партнерами у впровадженні проектів спрямованих на покращення якості життя жителів області.

Учасники обмінюються досвідом та найкращими практиками для зміцнення громадської активності та підтримки регіонального розвитку.Реформа децентралізації вважається успішною, хоч ще недовершена. Серед завдань громад - проєктний менеджмент, задля залучення додаткових фінансових ресурсів.

За вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади, сумлінну працю, високий професіоналізм грамотою Закарпатської обласної ради нагороджено – Миколу Васильовича Дуб, Кольчинського селищного голову Мукачівського району.

Слід відзначити, що Кольчинська селищна рада отримала Почесну відзнаку від Ради територіальних громад Закарпаття, як спроможна об’єднана територіальна громада Закарпатської області, утворена в результаті децентралізаційної реформи в Україні вперше в історії краю.

Щиро вітає Миколу Васильовича та всю громаду із заслуженою черговою нагородою, нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний потенціал та професіоналізм і надалі служитимуть на благо нашої Кольчинської громади!

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук