Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

Про проведення початкового та І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

2024 04 15 dzhura

15 квітня 2024 року на базі Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено нараду-навчання з відповідальними за проведення шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На нараді були присутні: Віталія Зварич – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради; Надія Рагель – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради; Марія Окс – спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради; директори закладів загальної середньої освіти; заступники директорів з навчально-виховної та виховної роботи; вчителі предмету «Захист України», педагоги-організатори.

У ході наради розглянуто питання «Про підготовку та проведення шкільного та територіального етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Віталія Зварич ознайомила присутніх з нормативною базою проведення гри, Яніна Меденці, заступник директора з виховної роботи Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів поділилася з досвіду, отриманим на обласному тренінгу-вишколі з організації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в смт Великий Березний, звернула увагу на умови та правила проведення гри, методику проведення конкурсів та змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Свій досвід роботи щодо організації та проведення шкільним етапів презентували:

  • Ажеліка Сарканич, педагог-організатор Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • Еріка Чечур, заступник директора з виховної роботи Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • Марія Пензештадлер, заступник директора з виховної роботи Пузняківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • Еріка Рагель, заступник директора з навчально-виховної роботи Кленовецької гімназії.

Марія Окс наголосила присутнім на дотримання Положення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), розвиток компетентності педагогічних працівників щодо організації та здійснення національно-патріотичного виховання дітей і учнівської молоді, організації та проведення гри в закладах освіти.

У ході наради присутні обговорили питання щодо визначення форми проведення даної гри та зміст заходів. Кожен з представників закладів освіти, доповів на якому етапі проходить організаційний процес Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та висловив свої пропозиції.

На завершення наради було наголошено на важливості гри «Сокіл» («Джура») для національно-патріотичного виховання молоді Кольчинської громади, особливо, в умовах сьогодення.

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук