Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

Підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту

2024 04 10 ak

Відповідно до Положення, що визначає порядок проведення атестації педагогічних працівників як системи заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання їхньої педагогічної діяльності, 10.04.2024 р. відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради.

Атестацію педагогічних працівників проведено за новим Положенням (наказ МОН від 09.09.2022 року № 805). Атестація спрямована на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, є стимулом до безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників.

Атестаційною комісією ІІ рівня було проатестовано 7 педагогів закладів освіти громади: на відповідність займаним посадам та присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій і педагогічних звань 2 педагогічних працівників, у яких працює менше 15 педпрацівників та 3 керівників закладів освіти, які викладають навчальні предмети, 2 керівників закладів освіти на відповідність займаній посаді.

Атестація педагогічних працівників пройшла в доброзичливій атмосфері, адже атестаційна комісія керується принципами відкритості та колегіальності, доброзичливого ставлення до педагогічного працівника, повнотою, об’єктивністю та системністю оцінювання його діяльності.

Атестація – це своєрідний іспит на компетентність і майстерність. Вітаємо керівників та педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти громади з успішним завершенням атестації! Бажаємо успіхів, наснаги, поваги та нових творчих досягнень. Щиро дякуємо Вам за вашу нелегку та плідну працю. Дякуємо нашим ЗСУ, що маємо змогу працювати і навчати! Все буде Україна!

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук