Інструменти доступності

Співчуваємо

Вічна пам'ять і шана Герою!.. Петро Гудак

2024 04 02 vichna pamiat geroiam hudak

Сьогодні стало відомо, що після важкого та тривалого лікування від поранень, отриманих під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України, обірвалося життя військового нашої громади, мешканця смт Кольчино

Петра Яношовича Гудака.

Без чоловіка залишилась дружина, а батько – без сина. У жалобі вся громада. Серця стискаються від болю…

Кольчинська селищна рада, виконавчий комітет, депутатський корпус та вся громада в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття родині та близьким з приводу смерті нашого земляка та захисника – Петра Яношовича Гудака.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Без чоловіка залишилась дружина, а батько – без сина. У жалобі вся громада. Серця стискаються від болю…

Сумуємо разом з родиною, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!
Вічна слава захисникові України!

Слава Україні! Героям Слава!


Чин похорону Петра Гудака відбудеться, у четвер 04 квітня 2024 року, о 13.00 годині у костелі святих апостолів Петра і Павла римо-католицької парафії Фрідєшова.

Просимо віддати останню шану бійцю та зустріти його «живим коридором» з квітами та запаленими свічками у смт Кольчино вздовж узбіччя дороги.
Колона з його тілом пройде вулицею Фрідяшівська, смт Кольчино, а проведення чину похорону стане можливістю вшанувати пам’ять Героя та віддати йому останню повагу. Цей день стане днем вічної пам’яті для всіх, хто знав та поважав Петра Гудака.

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук