Інструменти доступності

Відзначення

З Днем народження, Маріє Йосипівно!

2024 03 24 dn oks

Сьогодні, 24 березня, свій День народження святкує хороша людина, щира та прекрасна жінка, доброзичлива колега та високопрофесійний фахівець своєї справи, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради –

Марія Йосипівна Окс!

Шановна Маріє Йосипівно! Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Бажаємо Вам мирного неба, доброго здоров’я, професійних успіхів, здобутків, сімейного благополуччя, любові та поваги близьких людей. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, щоб робота не стомлювала, а приносила лише задоволення.

Ми високо цінуємо Ваш професіоналізм, працьовитість, наполегливість та старанність. Нехай усі робочі клопоти винагороджуються по достоїнству, зростає професійний досвід і чудовою квіткою тягнеться вгору щастя, а кожен день буде зігрітим теплом людської подяки за всі Ваші добрі справи.

Нехай у Вашій родині завжди панують злагода і щастя, у серці – доброта, а у справах – мудрість. Хай цей день буде особливим, дивовижним, успішним і щасливим. Миру, любові, взаємоповаги та взаєморозуміння Вам і Вашій родині!

Зичимо Вам завжди отримувати задоволення від роботи, радіти новим можливостям, втілювати всі ідеї та відчувати гордість від досягнень колективу!

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук