Інструменти доступності

Відзначення

З Ювілеєм, Ольго Іванівно!

2024 03 01 dn popovych

Сьогодні, 01 березня, свій чудовий ювілейний День народження святкує начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Попович Ольга Іванівна!

Шановна Ольго Іванівно, щиросердно вітаємо Вас із ювілейним днем народження!

У цей святковий для Вас день прийміть найщиріші вітання і побажання мирного неба, міцного здоров’я, безмежного щастя, любові, взаємоповаги та взаєморозуміння.

Ви щодня працюєте на передовій ланці з населенням, опрацьовуєте різні звернення людей і допомагаєте їм у вирішенні їхніх потреб.

Тож прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професіоналізм, самовіддачу та результативність у виконанні фахових обов’язків.

Бажаємо злагоди, достатку, успіхів, удачі в особистому житті та професійній сфері. Нехай Ваша праця й надалі буде такою ж плідною та змістовною, щоб усі розпочаті справи приносили вагомий результат. Хай здійснюються всі Ваші задуми та мрії, нехай оптимізм і гарний настрій додають наснаги на професійній ниві, а тепло, любов і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від будь-яких негараздів. Натхнення Вам, добра, тепла, гармонії в душі, завжди сонячного настрою, яскравих вражень та позитивних емоцій.

З роси і води на многая і благая літ!

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук