Інструменти доступності

У освіті

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

2024 02 08 peremozhtsi geographia

Інтелектуальні перегони Всеукраїнських шкільних олімпіад тривають. В умовах війни проведення та участь в різних змаганнях – це справжній виклик для небайдужих професіоналів та талановитої молоді. Але учні нашої громади, всупереч труднощам, продовжують здобувати перемоги на конкурсах та олімпіадах.

01 лютого 2024 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний етап) Всеукраїнської олімпіади з географії, в якій взяли участь 77 учнів 8-11 класів закладів освіти області. Учениця 8-А класу Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кольчинської селищної ради – Яворська Катерина виборола ІІІ призове місце (Рішення оргкомітету та журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії від 06 лютого 2024 року "Про підсумки проведення III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії").

Щиро вітаємо Катерину та її вчителя Стець Світлану Осипівну із заслуженою перемогою, а весь педагогічний та учнівський колективи Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів із поповненням скарбнички інтелектуальних здобутків в історії закладу. Пишаємося талановитою ученицею й щиро бажаємо їй цілеспрямованого руху вперед, невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів! Нехай ця перемога стане початком ще більших нових досягнень, а здоров'я, прагнення до знань будуть постійними супутниками.

Щиро дякуємо педагогині-наставниці Світлані Осипівні, яка є натхненником та організатором досягнень своєї учениці. Зичимо їй здоров’я та подальшої плідної праці на педагогічній ниві. Висловлюємо слова щирої подяки батькам, які виховали таку обдаровану, цілеспрямовану, розумну, відповідальну й талановиту дитину. Дякуємо нашим захисникам і мирного неба нам усім!!!

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук