Інструменти доступності

У освіті

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

2024 02 06 peremozhtsi khimia

31 січня 2024 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проведено ІІІ етап учнівської олімпіади з хімії.

У олімпіаді взяли участь 55 учнів 8 – 11 класів закладів освіти Закарпатської області. Перемога в олімпіаді – це завжди величезна праця учня та його наставника.

Приємно відзначити, що відповідно до рішення оргкомітету та журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії від 06 лютого 2024 року «Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії» учениця 8 класу Кленовецької гімназії – Римма Федоричко посіла почесне ІІІ місце, і це вже друга перемога цього року на олімпіадах.

Щирі вітання та подяка Федоричко Риммі за високу результативність та гідну презентацію громади на рівні області, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

За високий професіоналізм та компетентність дякуємо вчителю хімії – Шваб Ірині Олександрівні, яка підготувала переможця ІІІ етапу олімпіади. Висловлюємо слова вдячності адміністрації Кленовецької гімназії за успішну роботу з обдарованими учнями. Бажаємо натхнення, успіхів, подальших перемог та гарних результатів!

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук