Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

2024 02 06 peremozhtsi

24 січня 2024 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний етап) Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Учениця 11 класу Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Яворська Анастасія виборола ІІІ призове місце (Рішення оргкомітету та журі Ill етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови від 29 січня 2024 року "Про підсумки проведення III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови"Ill етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови від 29 січня 2024 року "Про підсумки проведення III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови").

Щиро вітаємо нашу переможницю. Бажаємо Анастасії невичерпної енергії, натхнення, успіхів у навчанні, віри у свої сили. Нехай ця перемога стане лише початком ще більших нових досягнень.

Також вітаємо Попович Марію Іванівну, вчителя англійської мови Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ст., яка підготувала призерку, висловлюємо слова щирої вдячності за високий професіоналізм і результативну працю. Щира подяка батькам за виховання доньки та вагому її підтримку в бажанні вчитися.

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук