Інструменти доступності

У освіті

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

2024 01 26 peremozhtsi

Обдарована молодь – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, її світовий авторитет. Завдання закладу освіти – створити умови, що забезпечують виявлення та розвиток обдарованих дітей і підтримувати новітні таланти.

Участь у предметних олімпіадах – одна з активних форм роботи з обдарованими та здібними дітьми.

22 січня 2024 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проведено ІІІ етап учнівської олімпіади з історії.

У олімпіаді взяли участь 100 учнів 8 – 11 класів закладів освіти Закарпатської області. Перемога в олімпіаді – це завжди величезна праця учня та його наставника.

Приємно відзначити, що відповідно до рішення оргкомітету та журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії від 25 січня 2024 року «Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії» учениця 9 класу Кленовецької гімназії – Волосач Іванка посіла почесне ІІІ місце, яка вже другий рік поспіль отримує призові місця з історії на обласному етапі олімпіад. Також слід відзначити, що учениця 8 класу Кленовецької гімназії Римма Федоричко отримала диплом ІІІ ступеня! Молодці дівчатка!

Щирі вітання та подяка Волосач Іванці та Федоричко Риммі за високу результативність та гідну презентацію громади на рівні області, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

За високий професіоналізм та компетентність дякуємо вчителю історії Кленовецької гімназії – Меденці Ользі Дмитрівні, яка підготувала переможців ІІІ етапу олімпіади. Висловлюємо слова вдячності адміністрації Кленовецької гімназії за успішну роботу з обдарованими учнями. Бажаємо натхнення, успіхів, подальших перемог та гарних результатів!

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук