Інструменти доступності

Відзначення

З Днем Соборності України!

2024 01 22 den sobornosti

Дорога громадо!

22 січня український народ відзначає одне зі знакових свят українського державотворення — День Соборності України. 105 років тому дві суверенні українські держави — Українська Народна Республіка і Західноукраїнська Народна Республіка — об’єдналися в єдину Соборну самостійну Українську державу.

Згуртованість та дух солідарності – це те, що робить нашу державу сильною та непереможною. Епохальне проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки назавжди возз’єднало наш народ.

І попри чергові виклики, які припадають на історію України, ми переможемо, адже наша нація несе в собі пам’ять найкращих синів і доньок нашої країни.

Віримо, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші бійці, залишиться непорушною. Жодна сила не зламає сильну духом націю, ми подолаємо всі складнощі та збудуємо сильну країну — гідну наших дітей.

Бажаю всім нам миру, злагоди, мудрості і почуття єдиної родини, довголіття, особистих і суспільних досягнень та мирного неба над головою. Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у справі розбудови соборної демократичної України!

Бо у єдності — наша сила. І разом — ми сильніші.

І нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату країну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу! 

Слава Україні! Героям Слава!

З найкращими побажаннями,
селищний голова Микола ДУБ

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук