Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

У Кольчинській громаді відкрито поліцейську станцію

2024 01 18 politsia

18 січня 2024 року, відбулося офіційне відкриття поліцейської станції та представлення поліцейського офіцера Кольчинської громади.

Станція безпосередньо обслуговуватиме понад 9 тис. мешканців Кольчинської територіальної громади, до складу якої входять Верхньовизницький та Пузняковецький старостинський округи. Для цього місцева влада виділила й облаштували приміщення, де працюватиме офіцер громади, придбала позашляховик та необхідну амуніцію для несення служби.

Офіцер поліції, який буде працювати і забезпечувати правопорядок у територіальній громаді - це універсальний поліцейський, який знає своїх громадян, їхні проблеми і завжди готовий прийти їм на допомогу.

Офіцер громади підпорядковується керівництву Національної поліції, але працює на потреби територіальної громади. Це означає, шо поліцейський офіцер працює лише на території своєї громади і виконує лише її завдання і потреби.

У заході взяли участь начальник управління превентивної діяльності в Закарпатській області Олександр Приходько, голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб, співробітники поліції, представники апарату та мешканці громади.

Олександр Приходько представив поліцейського офіцера громади та зазначив, що важливим рішенням керівництва громади було спрямування зусиль у напрямку безпеки громади та реалізації такого потрібного проекту, а селищний голова Микола Дуб вручив ключі від автомобілю.

Заходи розпочали зі звучання Гімну України, хвилиною мовчання вшанували загиблих. Священнослужителі освятили приміщення поліцейської станції, центру надання адміністративних послуг та позашляховик.

ФОТОАЛЬБОМ

Місцезнаходження поліцейської станції
смт Кольчино, вул. Шелестівська, 2
Поліцейський офіцер громади:
Клевець Руслан Іванович

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук