Інструменти доступності

Новини селищної ради

Голова Кольчинської ТГ отримав відзнаку Верховної Ради України

2023 12 14

Сьогодні, 14 грудня 2023 року, в рамках робочої поїздки у Кольчинській територіальній громаді перебував народний депутат України Михайло Лаба.

В залі засідань Кольчинської селищної ради відбулася зустріч керівництва громади, депутатів, керівників та працівників бюджетних установ, старостів, працівників апарату Кольчинської селищної ради з народним депутатом Верховної Ради України – Михайлом Михайловичем Лабою.

Під час зустрічі обговорювалася низка важливих питань щодо діяльності органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану, підтримка сімей віськовослужбовців, будівництва школи та розвитку громади.  Всі питання, озвучені на зустрічі, народний депутат взяв на особистий контроль. Маємо надію, що ця зустріч буде мати продовження та вагомі результати від співпраці для розвитку громади.

Михайло Михайлович вручив грамоту Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом голові Кольчинської селищної ради –Дуб Миколі Васильовичу.

Народний депутат привітала голову громади з відзнакою, побажав міцного здоров’я, мирного неба, плідної ділової співпраці для розквіту громади та перемоги, дана відзнака надихатиме представників органів місцевого самоврядування на нові звершення в ім’я України.

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук