Інструменти доступності

Співчуваємо

Вічна пам'ять і шана Герою!.. Іван Барчій

2023 10 11 vichna pamiat barchi

Знову Кольчинська громада у тяжкій жалобі… Важка непоправна втрата… 04 жовтня 2023 року, мужньо виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу та незалежність загинув 28-річний солдат військової частини А4030, мешканець с. Коноплівці

Іван Барчій

Кольчинська селищна рада, виконавчий комітет, депутатський корпус та уся громада в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття родині з приводу передчасної смерті нашого земляка та захисника – Івана Євгеновича БАРЧІЯ, який загинув під час введення бойових дій в Запорізькій області.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Нехай душа загиблого Івана знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!


Зустріч загиблого воїна та заупокійна молитва відбудеться 13 жовтня о 11.00 годині за адресою: с.Коноплівці (с.Кендерешів), вул. Садова, 17.

Просимо віддати останню шану бійцю та зустріти його «живим коридором» з квітами та запаленими свічками у с.Коноплівцях вздовж узбіччя дороги.

Чин похорону ІВАНА БАРЧІЯ відбудеться, у п’ятницю 13 жовтня 2023 року, о 12.00 годині у Свято-Михайлівському храмі в м.Мукачево.

Колона з його тілом пройде вулицею с.Коноплівці, а проведення прощальної панахиди та похорону стануть можливістю вшанувати пам’ять Героя та віддати йому останню повагу. Цей день стане днем вічної пам’яті для всіх, хто знали та поважав Івана Барчія.


Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук