Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

У Кольчинській громаді відбулися урочисті заходи до Дня захисників та захисниць України

2023 10 07 zustrich

В клубі села Кленовець відбувся урочистий захід до Дня захисників та захисниць України – «Честь і хвала захисникам України».

Сьогодні пишеться нова історія, творцями якої є наші найкращі сини, відважні, непереможні, мужні, нескорені захисники та захисниці України.

У заході взяли участь селищний голова Микола Дуб, інспектор СЮП ВП МРУП ГУНП Віктор Горнодь, сержант Державної прикордонної служби Орест Смолар, солдат Андрій Муха, в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Віталія Зварич, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Окс, військовослужбовці, протоієрей греко-католицької парафії Святої Трійці с. Кленовець отець Ярослав Долгош, керівники закладів освіти, культури, аматори сцени.

Під звучання Державного Гімну України, розпочався захід, селищний голова – Микола Васильович Дуб привітав присутніх зі святом і подякував захисникам України за їхню мужність і самопожертву, за те, що вони щодня борються за мир і безпеку нашої країни. Зі словами вдячності звернувся Орест Смолар – старший сержант Державної прикордонної служби: «Ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українці кожного дня, виборюючи свободу та рятуючи життя людей. Усі, хто допомагає – це незламні та сильні люди».

Пам'ять Героїв, які віддали життя за Україну, вшанували хвилиною мовчання.

Із перших хвилин урочиста програма, гідно підготовлена зворушила особливими словами, особливими нотами, особливими емоціями та піднесеними струнами шани й поваги.

Це було неймовірно зворушливе свято і яскраве дійство для всіх, хто завітав до клубу села Кленовець, яке підготувала та провела завідуюча закладу культури – Олеся Садварі.

Важкі часи зробили нас сильними. А сильні наближають переможні часи. Крок за кроком. Сьогодні, завтра, щодня, щохвилини.

Слава всім, хто бʼється й боронить Батьківщину! Слава нашим захисникам і захисницям! Слава українському народові! Слава Україні!

 ФОТОАЛЬБОМ
© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук