Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

Зустріч ветеранів праці Мукачівського верстатобудівного заводу смт Кольчино

2023 09 30

Машинобудування України займає одну з ключових позицій в економічному секторі країни. Професійне свято працівників машинобудування відзначають щорічно у четверту неділю вересня. У рамках відзначення Дня машинобудівника України з ініціативи Миколи Васильовича Дуб 30 вересня 2023 року відбулася зустріч ветеранів праці Мукачівського верстатобудівного заводу смт Кольчино.

Зранку біля адмінбудівлі Кольчинської селищної ради колишніх керівників та працівник Мукачівського верстатобудівного заводу радо зустрів Микола Васильович Дуб.

Після цього ветерани відвідали Мукачівський верстатобудівний завод, де їх зустріли власник заводу – Андрій Яловий, директор підприємства – Сергій Торохтей та заступник директора – Наталія Дудак. Андрій Яловий ознайомився з підприємством та сучасним виробництвом, розповів ветеранам виробничі успіхи колективу і перспективи на майбутнє.

Продовжився захід у приміщенні залу засідань Кольчинської селищної ради, де Микола Васильович Дуб привітав всіх присутніх з професійним святом – Днем машинобудівника України.

Розпочалися урочистості з спільним виконанням Гімну України, хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів та померлих колишніх працівників заводу. Зустріч пройшла у дружній та невимушеній атмосфері. Під час зустрічі ветерани охоче спілкувалися між собою та згадували своє трудове минуле. Для присутніх на заході був організований святковий обід.

Піднесений святковий настрій ветеранам подарувала Марія Окс, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради. Приємною згадкою про захід залишиться спільне фото ветеранів праці, яке всі присутні отримали в кінці свята.

Шановні машинобудівники! Ваша праця дуже важлива для всіх нас, для нашої країни і життєдіяльності нашої економіки! Дорогі ветерани праці Мукачівського верстатобудівного заводу, нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні, щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, радості, сердечного тепла, любові, душевного спокою, добра і віри в краще майбутнє!

 ФОТОАЛЬБОМ
© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук