Інструменти доступності

У освіті

У Кольчинській громаді відзначили День працівників освіти

2023 09 28

Ось і прийшла осінь-чарівниця, багата не тільки щедрим врожаєм, а і святами, серед яких є свята пов’язані з педагогічною діяльністю – Всеукраїнський день дошкілля, День працівників освіти. Другий рік поспіль офіційне свято працівників освітніх галузей опалене війною… Та педагоги, вихователі попри все на світі тримають освітянський фронт, аби наші захисники і захисниці були впевнені, що позаду міцний тил. Як і в мирний час, так і під час війни місія освітян гідна честі та поваги.

28 вересня 2023 року у святковій залі Кольчинської клубної установи з нагоди Дня працівників освіти відбулись урочистості та святковий концерт для працівників закладів освіти громади. На святі були присутні: Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради; Віталія Зварич, в.о.начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Марія Окс, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, керівники структурних підрозділів Кольчинської селищної ради, керівники та працівники закладів освіти громади, вихованці, учні та батьки. Розпочалося свято з урочистого виконання Гімну України. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих дітей, педагогів, воїнів, які загинули захищаючи незалежність нашої країни. Зі словами привітання до присутніх звернулися Дуб М.В., голова Кольчинської селищної ради та Зврич В.Ю., в.о.начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинсьої селищної ради. За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді, професіоналізм, вірність своєму покликанню, особливі заслуги в реалізації державної політики у галузі національної освіти Микола Дуб вручив Христині Фединишинець Почесну грамоту департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА. Цього дня ми вшановуємо всіх тих, хто присвятив своє життя справі виховання та навчання зростаючого покоління. Саме від педагога значною мірою залежить, які цінності сповідуватиме людина у своєму житті.

Лише та країна є сильною, яка створює можливості для ефективної роботи вихователів, вчителів. Креативну святкову програму, талановиті концертні номери підготували педагогічні працівники Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Всіх присутніх щиро порадував мелодійних спів аматорки сцени клубу с.Кленовець Лендєл Дарини, у виконання якої прозвчала пісня «Голуб миру», керівник Леся Садварі. На святі линули вітання від найменших учасників заходу, так вітальний патріотичний флешмоб «Україно, живи» виконали вихованці Кольчинського ЗДО №1, керівник Людмила Переста.

Оригінаьним та ворчим був виступ вихованців Кленовецького ЗДО, танок «Мрія», керівник Марія Сіксай.

У тому, що у вихователя важка щоденна клопітка праця, а тому він ніби прекрасний чарівник проникаєте в дитячу душу, дарують дітям свою любов, всіх присутніх переконали педагоги Кленовецького ЗДО хореографічною композицією «Леді Вихователь».

До глибини душі вразила поезія «Вчитель…», яку виконала учениця Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів – Яворська Катерина.

Всіх присутніх щиро порадував мелодійних спів вокального ансамблю «Дивоцвіт» Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ст. під керівництвом Миколи Єтушенка.

Заслуговує особливої уваги віртуозне виконання музичної композиції «Чардаш» Віторіо Монті у виконанні вчителя музичного мистецтва Кленовецької гімназії Віталія Брецко.

Підняли всім настрій учні Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лавкай Павло та Данашовський Владислав прочитавши гумореску «Вчителі, як у раю…».

Освітян громади прийшл також привітати учасники гуртка «Діамант» Кленовецького клубу з хореографічною композицією «Україна понад усе» та ансамбль «Розмарія» керівників клубних установ Кольчинської громади.

Щирі слова пошани та вдячності за невтомну працю, творчий пошук, добро і щедрість душі, високий професіоналізм та життєву мудрість, лунали цього дня на адресу освітян від учасників концертної програми.

На завершення свята вокальний ансамбль Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ансамбь «Розмарія» та всі присутні у залі, стоячи виконали традиційний гімн Вчителю – «Вчителько моя».

Шановна освітянська громадо! Щиро вітаємо Вас з професійним святом. Висловлюємо щиру вдячність за Вашу творчу та самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які щоденно Ви даруєте своїм вихованцям.

У день Вашого професійного свята бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління. Нехай душа буде наповнена невичерпним джерелом любові до дітей. Хай обраний Вами професійний шлях приносить радість, успіхи та перемоги, а кожен день наближає до нових горизонтів у професії. Пам’ятаймо що напружена, щоденна праця наближає нас до Перемоги, до відбудови нової, успішної, суверенної країни. Слава Україні! Героям Слава!

 ФОТОАЛЬБОМ
 ВІДЕОАЛЬБОМ
© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук