Інструменти доступності

Новини селищної ради

З Днем Державного Прапора України

2023 08 23 kontsert

Мужність, гідність і свобода мають два кольори: синій та жовтий. У Кольчинській ТГ відбулись заходи з нагоди вшанування національних свят – Дня Державного Прапора України та 32-ї річниці Дня Незалежності України. Сьогодні ми маємо можливість бачити український стяг над українським небом завдяки сміливим воїнам Збройних Сил України, які захищають нас на всіх фронтах.

Під звуки Гімну України військовослужбовці підняли синьо-жовтий символ України. Для всіх нас стяг більше ніж прапор, більше ніж офіційний атрибут, це міст крізь століття боротьби за незалежність, що з'єднує нас. Голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб привітав усіх зі святом та висловив слова подяки захисникам України, які ціною свого життя наближають Перемогу. «У кожному куточку світу знають, що синьо-жовтий прапор – символ вільної країни, яка захищає своє майбутнє!» – наголосив він.

Святкову концертну програму в рамках відзначення 32-ї річниці Дня Незалежності України продовжили в клубній установі смт Кольчино.

ФОТОАЛЬБОМ

Дякуємо нашим Збройним силам України, які боронять нашу країну від російських варварів. Вічна пам’ять і вічна слава усім нашим полеглим воїнам.

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук