Інструменти доступності

Відзначення

З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

2023 08 23

Шановна жителі Кольчинської громади!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний Прапор – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. А сьогодні, у дні тяжкої війни з російським окупантом, наше синьо-жовте знамено утверджує те, що Україна є і буде! Ми неодмінно відбудуємо наші міста і села, над якими гордо майорітиме наш український стяг!

День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

З нагоди свят щиро бажаю всім нам мирного неба, спокою, веселого дитячого сміху, ПЕРЕМОГИ! Вірю, що єдність народу України допоможе нам відновити спокій та мир на рідній землі й захистити незалежність та свободу держави. Бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та наснаги на довгі та щедрі літа. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

У мене нема жодних сумнівів, що попри всі труднощі, Україна буде успішною. Успішною буде і наша Кольчинська громада!

З днем народження, Україно!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою
селищний голова

Микола ДУБ

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук