Інструменти доступності

Новини селищної ради

Відкритий діалог поліції та активної громадськості Кольчинської ТГ

2023 08 16 zustrich police

Cьогодні, 16 серпня, у Кольчинській ТГ відбулася відкрита зустріч представників поліції та влади, де обговорено актуальні питання взаємоспівпраці – про базові і важливі принципи взаємодії та комунікації між поліцією, адже запорукою ефективної роботи поліції є підтримка і розуміння громади.

У зустрічі взяли участь начальник управління головної інспекції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковником поліції Володимир Дьордяй, начальник ВП №1 Мукачівського РУП полковник поліції Юрий Пилип, Кольчинський селищний голова Микола Дуб, старости старостинських округів, керівники закладів освіти та ін.

Відбувся конструктивний діалог щодо остаточного впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади», присутні наголосили на важливості та необхідності даного проєкту та окреслили перспективні напрями його розвитку в громаді.

Також, учасники зустрічі опрацювали низку питань, що стосувалися впровадження у відділенні поліції системи «Custody Records». Незважаючи на проблеми воєнного часу, ця систему активно розвивається в багатьох відділеннях поліції. Відтак, ВП №1 Мукачівського РУП не буде виключенням. Система Custody Records передбачає електронну фіксацію дій, що відбуваються із затриманими особами.

«Так, при ефективному впровадженні, така система захистить затриманих від неправомірних дій поліцейських, а також убезпечить самих правоохоронців від безпідставних звинувачень»: відмітив начальник управління головної інспекції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковником поліції Дьордяй Володимир

Значна увага приділялася питанню взаємодії, комунікації та співпраці влади з поліцією, адже саме принципи постійної комунікації – це важливий підхід у щоденній роботі поліції. «Наша співпраця спрямована на попередження правопорушень і наявний спільний план превентивної діяльності, підвищення якості послуг, що надаються поліцією людям, попередження злочинності та розбудова взаємної довіри між населенням і поліцією. Над цим щоденно і працюємо»: наголосив начальник управління головної інспекції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковником поліції Володимир Дьордяй.

Не обійшлося і без обговорення проблемних питань, адже це невід’ємна частина будь-якої відкритої та чесної дискусії. Головним є те, що спільно, присутні змогли знайти шляхи їх вирішення. Спільна робота – це завжди непросто. Тому важливо вести постійний конструктивний діалог – зауважив Микола Дуб селищний голова.

Сьогодні, учасникам зустрічі вдалося налагодити позитивні приклади такої співпраці та окреслити головні напрямки побудови подальшої спільної роботи.

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук