Інструменти доступності

Оголошення

16 серпня – виїзний прийом громадян начальником управління головної інспекції ГУНП в Закарпатській області полковником поліції Дьордяй Володимиром

2023 08 14 politsia

16 серпня 2023 року, у Кольчині, проводитиметься виїзний прийом громадян начальником управління головної інспекції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковником поліції Дьордяй Володимиром Івановичем.

Прийом розпочнеться о 15.30 в сесійній залі Кольчинської селищної ради, що за адресою: вул. Корятовича, 13, смт Кольчино.

Після прийому громадян запланована робоча зустріч з активом Кольчинської об'єднаної територіальної громади, очільниками старостинських округів, представниками закладів освіти, медицини, надання адміністративних послуг тощо.

У зібранні також приймуть участь керівник відділу поліції № 1 Мукачівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Пилип Юрій Юрійович, дільничні офіцери поліції та поліцейські офіцери громади, які забезпечують виконання завдань, спрямованих на дотримання прав і свобод людини, охорону інтересів суспільства та держави на території Кольчинської об'єднаної територіальної громади.

Метою робочого форуму визначено ознайомлення з основними завданнями та функціями новоутвореного в регіоні підрозділу головної інспекції, встановлення відкритого діалогу між поліцією та громадськістю, обговорення нагальних питань, які турбують мешканців громади, забезпечення комплексного підходу до вирішення проблематики, пов'язаної з питаннями стабільного відчуття громадянами безпеки, а також узгодження додаткових заходів з покращення матеріально-технічного забезпечення поліцейських.

Мешканці та актив громади під час зустрічі матимуть змогу отримати від поліцейських вичерпні відповіді щодо якості надання поліцейських послуг відповідно до компетенції, обговорити пропозиції, клопотання, скарги щодо роботи правоохоронців.

Контакті телефони учасників робочої зустрічі:

  • Дьордяй Володимир Іванович – (050) 570-79-56
  • Пилип Юрій Юрійович – (050) 070-77-57
© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук