Інструменти доступності

Свята | Пам'ятні дні

З Днем населених пунктів Кольчинської селищної ради!

2023 07 30 z dnem
Шановна громадо!
Сьогодні, 30 липня, ми відзначаємо День населених пунктів Кольчинської селищної ради.
Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашій мальовничій місцевості. Славна історія кожного села є часткою історії нашої громади, району, області, держави. А історію творять люди. І головна заслуга в цьому – наших пращурів та ваша, дорогі односельці. Усі досягнення, якими багаті наші населені пукти, складаються з щоденної праці, знань і талантів кожного жителя і саме в такі свята, кожен відчуває себе частиною великої громади.
На жаль, триває 522 день війни… Важко… Страшно… Нестерпно боляче від втрат. Але ми маємо триматися, бути сильними. І маємо продовжувати жити, працювати і дякувати за кожен світнок нашим славним воїнам-захисникам!
Особливо велика подяка та земних уклін воїнам-землякам, які загинули на війні, захищаючи нашу Батьківщину від ворога, вічна пам’ять про яких назавжди залишиться у наших серцях.
Віримо та знаємо, що все буде гаразд. Адже ми на боці добра!
Дорога громадо! Від імені Кольчинської селищної ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем населених пунктів!
Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, процвітання і стабільності, радості і миру, довгоочікуваної Перемоги та Божої благодаті.
Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до вас, дарує щасливі літа, чистого неба і просто людського тепла! Нехай у кожній домівці панує піднесений настрій, а кожного мешканця береже Господь!
Нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, миру і впевненості у завтрашньому дні.
Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.
Сподіваємось, що наступне свято буде проведено більш урочисто під мирним небом нашої рідної батьківщини!
З повагою
селищний голова
Микола ДУБ
© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук