Інструменти доступності

Вітання

З Днем Конституції України!

2023 06 28 den konstytutsii

Шановні мешканці Кольчинської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Конституції України!

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Наша держава, зробивши європейський вибір, у непростій боротьбі відстоює територіальну цілісність і свободу. І в ці дні ми особливо розуміємо важливість Основного Закону, який захищає наші державні символи, нашу мову, кордони, права кожного громадянина України.

У цей день зичу миру і злагоди в нашій великій українській родині, зміцнення добробуту, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України, глибокої віри в наш народ, Збройні сили України і світле майбутнє нашої Вітчизни.

Слава Україні!

З повагою
селищний голова Микола ДУБ

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук