Інструменти доступності

Новини навколо

Кленовецький ЗДО отримав гуманітарну допомогу від ЮНІСЕФ

2023 03 30 unicef

Дитячий фонд ЮНІСЕФ в Україні працює над розробленням і запуском ресурсів та матеріалів, покликаних підтримати фізичне і психологічне здоров’я, розвиток і освіту дітей, навчити їх важливих навичок, а також допомогти їхнім батькам надати необхідну малечі підтримку. Так у березні 2023 року у рамках гуманітаоної допомоги Кленовецький ЗДО Кольчинської селищної ради отримав комплектів освітніх матеріалів «Ранній розвиток дитини» від Дитячого фонду ООН (UNICEF).

До освітніх наборів входять альбоми для малювання, зошити, ручки, олівці, пластилін, книжки-іграшки, ляльки, іграшкові розвивальні набори та ігри, пазли, м’ячі, конструктори, спортивний інвентар тощо.

До комплектів входять посібники для вихователя, у яких містяться методичні матеріали з рекомендаціями щодо використання засобів навчання в освітньому процесі. Також міжнародний фонд UNICEF передав: павербенпи, батарейки, пластикові контейнери длЯ речей, ліхтарики, вогнегасники, ручний водяний насос, контейнер для води, ковдри. Висловлюємо щиру подяку дитячому фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні, департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА та всім, хто долучився до цієї ініціативи за підтримку розвитку та освіти дітей дошкільного віку. Разом на захисті наших дітей.

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук