У освіті

Друге засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту

2
+2

2023 03 17 ak2r

17 березня 2023 року у спеціально створеній групі Facebook в режимі онлайн відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.

У засіданні взяли участь члени атестаційної комісії. У ході засідання було розглянуто наступні питання:

  1. Про внесення змін до списків педагогічних працівників та керівників закладів освіти, що атестуються атестаційною комісією ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради у 2022-2023 навчальному році.
  2. Про розгляд атестаційних характеристик педагогічних працівників закладів освіти, які атестуються атестаційною комісією ІІ рівня, поданих керівниками закладів освіти.
  3. Про розгляд та затвердження характеристик керівників закладів освіти, які атестуються атестаційною комісією ІІ рівня поданих головою Кольчинської селищної ради.
  4. Про затвердження графіку атестації педагогічних працівників та керівників закладів освіти Кольчинської селищної ради атестаційною комісією ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради.
  5. Про затвердження порядку голосування, форми бюлетенів для таємного голосування та порядку роботи атестаційної комісії ІІ рівня.

Всі питання порядку денного розглянуто і прийнято відповідні рішення.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук