Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

2023 03 12 peremozhtsi

Обдарована молодь – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, її світовий авторитет. Завдання школи – створити умови, що забезпечують виявлення та розвиток обдарованих дітей і підтримувати новітні таланти.

Участь у предметних олімпіадах – одна з активних форм роботи з обдарованими та здібними дітьми.

28 лютого 2023 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проведено ІІІ етап учнівської олімпіади з історії.

У олімпіаді взяли участь 76 учнів 8 – 11 класів закладів освіти Закарпатської області. Перемога в олімпіаді – це завжди величезна праця учня та його наставника.

Приємно відзначити, що відповідно до рішення оргкомітету та журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії від 28 лютого 2023 року «Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії» учень 11 класу Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гусениця Андрій Андрійович посів почесне ІІ місце, що на щабель вище порівняно із минулорічним результатом! Тоді Андрій отримав диплом третього ступеня - також на обласному етапі олімпіади з історії. На цьому перемоги наших учнів на обласній олімпіада не скінчилися: учениця 8 класу Кленовецької гімназії Волосач Іванка Русланівна отримала диплом ІІІ ступеня!


Рішення оргкомітету та журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

ДОКУМЕНТ

Щирі вітання та подяка Гусениці Андрію та Волосач Іванці за високу результативність та гідну презентацію громади на рівні області, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

За високий професіоналізм та компетентність дякуємо вчителям історії Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів - Дудинець Ганні Василівні, Кленовецької гімназії – Меденці Ользі Дмитрівні, які підготувала переможців ІІІ етапу олімпіади. Висловлюємо слова вдячності адміністрації Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Кленовецької гімназії за успішну роботу з обдарованими учнями. Бажаємо натхнення, успіхів, подальших перемог та гарних результатів!

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук