Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

У Кольчинській громаді вшанували пам‘ять загиблих Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

 2023 02 20 neb sotnia

І рани їхні вже не їм болять..
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна Сотня в вирій полетіла…

Подвиг Небесної Сотні став поворотним моментом в історії сучасної України. З нього почалася незворотна революція свідомості усього українського суспільства. Під кулями наймитів Кремля, на Майдані відбулася новітня українська нація вільних людей.

107 полеглих Героїв на Майдані віддали життя за свободу, незалежність та гідність України. Це були люди різного віку, різної національності, різних професій та соціального статусу. Наймолодшим з них був Назарій Войтович – йому було всього 17. Найстаршому – Іванові Наконечному – було 82. Тому День Героїв Небесної Сотні має особливе значення. Цей приклад жертовності заради України наслідують всі українці.

Сьогодні ми продовжуємо боротися з нашим тисячолітнім московським ворогом, який не може змиритися з європейським та українським вибором України. Новітні Герої стоять на смерть, щоб очистити від рашистів святу українську землю.

Для нас, особливо під час війни, важливо не забувати з чого все починалося. Це була фактично перша битва російсько-української війни, битва за наші цінності, за європейське майбутнє та свободу.

Сьогодні, 20 лютого 2023 року, у Кольчинській громаді проведено заходи із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам‘яті Героїв Небесної Сотні. Біля пам'ятного знаку «Патріотам України» вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, покладанням квітів та запаленням лампадок.З пам’яттю про Героїв Майдану, ми захистимо українську землю, переможемо московське зло, відновимо територіальну цілісність України.Бо українці – це нація Героїв.Вічна пам‘ять загиблим Героям.

 

 

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук