Інструменти доступності

Новини селищної ради

У єдності наша сила і перемога (ФОТО)

2023 02 16 iednist

Сьогодні Україна відзначає День єднання. Акцію започаткував Президент України Володимир Зеленський у 2022 році підписавши відповідний указ, головна мета якого – показати єдністьукраїнськаго нарооу на тлі військової загрози. День єднання - молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні – як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

Минулого року у цей день,16 лютого, у Кольчинській громаді біля адмінбудівлі селищної ради розгорнули величезний державний стяг. З тремтінням у серці працівники апарату Кольчинської селищної ради, керівники закладів освіти, культури, медицини, громадськість та жителі громади тримали синьо-жовтий прапор. А напередодні Президент України зазначив: “Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання”.

Цьогоріч ми як ніколи розуміємо і відчуваємо справжній зміст цього свята. Це не історії з книжок, це наша реальність. З перших днів повномасштабного вторгнення українці стали пліч-о-пліч і продовжують йти до своєї спільної мети – вибити ворога з рідної землі. У єдності наша сила і перемога.

Тож сьогодні – чудова нагода нагадати собі і тим українцям, які зараз в окупації переживають нелегкі часи чекаючи звільнення, що ми разом. Хай майорить у рідних кольорах сьогодні Україна для тих, хто бореться за кожен клаптик української землі, для тих, хто чекає повернення у рідну домівку, для тих, хто зараз не може відкрито розгорнути державний прапор у себе вдома, але чекає на ЗСУ.

В рамках відзначення Дня Єднання, 16 лютого 2023 року, біля адмінбудівлі Кольчинської селищної ради відбулось урочисте зібрання. Зі словами вітання до присутніх звернувся селищний голова Микола Дуб, який підкреслив, що цей рік довів – лише в єдності наша сила. Також наголосив, що з початку повномасштабного вторгнення, наша громада надала прихисток 509 особам зі Сходу, які постраждали або втратили домівки, деякі і зараз проживають на території Кольчинської селищної громади.

Військовослужбовці підняли Державний Прапор України під урочисте звучання Гімну України. Біля стели Покрови Пресвятої Богородиці священослужителі церков Кольчинської громади відслужили Молебень за єдність та за мир в Україні. До спільної молитви доєднались керівники закладів освіти, культури, медицини, працівники апарату Кольчинської селищної ради та жителі громади. Від кожного з нас у цей час залежить як ми впишемо нову сторінку нашої єдності в історію.
Знаємо точно – тільки разом зможемо досягти мети і здолати ворога!
Не втрачаймо єдності у цей складний час! Адже вона – наша сила!

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук