Інструменти доступності

У освіті

Учні та вчителі Пузняківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів урочисто зустріли новий шкільний автобус (ФОТО)

2023 01 17 avtobus

17 січня 2023 року у Пузняківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся урочистий захід із нагоди отримання нового шкільного автобуса моделі «Атаман», вартість якого становить 2,66 млн. грн, з них кошти співфінансування громади – 600 тис. грн.

На заході були присутні: Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Іван Йовбак, заступник голови Кольчинської селищної ради, Ольга Хохол, староста Пузняківського старостинського округу, депутати селищної ради, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, керівники закладів освіти громади, батьки, педагоги, учні закладу.

На початку заходу учні закладу урочисто зустріли гостей хлібом та сіллю. Із вітальним словом до присутніх звернувся Микола Дуб, який зазначив, що потреба у шкільному автобусі назрівала від тоді, коли після початку повномаштабного вторгнення рф, автобус Пузняківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів передали для потреб ЗСУ, і не пройшло і меньше року, як ми сьогодні передаємо Пузняківській школі новий шкільний автобус, щоб наші маленькі громадяни мали безпечний та комфортний доступ до навчання із сіл Тростяниця, Крите, Герцівці та Грабово. «Діти повинні із задоволенням ходити до школи. У них, як і у вчителів, має бути можливість комфортно та безпечно доїхати на уроки та повернутися додому», – зазначив Микола Дуб. Він переконаний, що така подія – гарний приклад взаємодії держави та депутатів громади. І урочисто вручив сертифікат на автобус колективу закладу.

Слова подяки також лунали від Ольги Хохол, старости Пузняковецького старостинського округу, яка щиро подякувала керівництву Закарпатської ОВА та обласної ради, Миколі Васильовичу Дуб та депутатам Кольчинської селищної ради за прийняття важливих рішень для розвитку Пузняковецького старостинського округу, побажала всім миру та перемоги.

Працівники та учні установи щиро дякували Миколі Васильовичу Дуб, депутатам селищної ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Ользі Хохол, старості Пузняковецького старостинського округу за підтримку та сприяння у придбанні шкільного автобуса.

Зі словами подяки виступила також Аліна Іваник, секретар батьківського комітету закладу, яка подякувала від імені всіх батьків та учнів за придбаний новий шкільний автобус, що дасть можливість дітям комфортно та безпечно доїхати на уроки та повернутися додому особливо у зимовий період.

Наприкінці заходу Микола Дуб, селищний голова та Ольга Хохол, староста Пузняковецького старостинського округу, перерізали символічну стрічку на дверях святково прикрашеного автобуса.

У межах урочистого заходу з нагоди передачі шкільного автобуса протоієрей Адрій Проньо освятив транспортний засіб, побажав безпеки під час перевезень школярів та подарував символічний хрест на благословіння щасливої дороги – і в новенький автобус з радістю зайшли діти та гості.

Укінці урочистостей Надія Баляк, директор Пузняківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів щиро подякувала всім, хто долучився до придбання  автобуса, за чудовий подарунок школі.

09

 

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук