Новини навколо

Кольчинська громада отримала новий шкільний автобус (ФОТО)

3
+3

2023 01 16 avtobus

Сьогодні, 16 січня 2023 року, попри війну завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського та Уряду, за підтримки і сприяння Міністерства освіти і науки України, керівництва Закарпатської ОВА, Закарпатської обласної ради, департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, селищного голови та депутатів Кольчинської селищної ради, Пузняківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кольчинської селищної ради отримав шкільний автобус моделі «Атаман», вартість якого становить 2,66 млн. грн, з них кошти співфінансування громади — 600 тис. грн.

Всього закуплено та передано у закарпатські заклади освіти 16 шкільних автобусів на загальну суму понад 42,5 мільйонів гривень.

Потреба у шкільному автобусі назрівала від тоді, коли після початку повномаштабного вторгнення РФ, автобус Пузняківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів передали для потреб ЗСУ, і не пройшло і року, як заклад отримав новенький шкільний автобус.

Сертифікат на шкільний автобус та сам транспортний засіб цього дня у м.Ужгород вручили Миколі Дуб, голові Кольчинської селищної ради та Надії Баляк, директору Пузняківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Віктор Микита — голова Закарпатської ОДА, Володимир Чубірко — голова Закарпатської обласної ради, Мар’яна Марусинець, директор департаменту освіти, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.

Шкільний автобус – це перш за все забезпечення рівного доступу до якісної освіти, безпека дітей у дорозі до школи, і, звичайно, спокій батьків кожного школяра, який проживає в Кольчинській громаді.

Слід відзначити, відтепер педагогічний колектив зможе використовувати шкільний автобус для забезпечення регулярного й безоплатного перевезення до місць навчання чи роботи і додому учнів та педагогічних працівників із сіл Крите, Герцівці, Тростяниця, Грабово.

Щира подяка всім, хто долучився до придбання  автобуса, за чудовий подарунок школі.


 Переглянути весь

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук