Інструменти доступності

Свято до дня святого Миколая у закладах освіти Кольчинської громади (ФОТО, ВІДЕО)

2022 12 16 sv mykolay

Насичений подіями складний рік повномаштабної війни добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю.

В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити всіх за добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

І в часи війни — святий Миколай прийшов до дітлахів Кольчинської громади. Напередодні Дня Святого Миколая, Миколай Чудотворець мандрував селами нашої громади та привітав їх солодкими подарунками. Адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність.

15 та 16 грудня до закладів освіти Кольчинської громади за доброю традицією завітав Святий Миколай. Цікаво та весело пройшли заходи з нагоди свята Миколая. Педагоги разом з дітьми підготували чудові літературно-музичні композиції, ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, діти розповідали вірші, співали пісні, танцювали.

У заходах взяли участь Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Михайло Кушнір, староста Верхньовизницького старостинського округу, Ольга Хохол, староста Пузняковецького старостинського округу, Володимир Фаринич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Марія Окс, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, керівники, працівники та діти закладів освіти.

У закладах ретельно готувалися, на гостей чекали гарно прибрані зали та приміщення, дітки показали цікаві дійства з піснями, віршами та таночками для Святого Миколая.

Зі словами вітання звернувся Микола Дуб, селищний голова, який привітав присутніх з прийдешнім святом – Днем Святого Миколая, побажав усім міцного здоров'я, щастя, миру, добра, благополуччя та довгоочікуваної перемоги.

Урочистості пройшли весело та цікаво, а на завершення вихованці та учні отримали від голови Кольчинської селищної ради - Дуб М.В. та голови Мукачівської районної ради – М.І.Ланьо солодкі подарунки.

Слід відзначити, що цьогоріч Кольчинською селищною радою придбано солодкі подарунки для всіх вихованців закладів дошкільної освіти та дітей віком від 2 до 6 років, які не відвідують заклади дошкільної освіти Кольчинської громади, а також для учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Керівники закладів освіти висловили щиру подяку від імені учнів, педагогів, батьків голові Кольчинської селищної ради – Миколі Дуб, голові Мукачівської районної ради – Михайлові Ланьо, депутатам селищної ради за отримані дарунки! Нехай добрий святий Миколай принесе щастя у наші сім'ї, мир, благополуччя та перемогу рідній Україні.


 Переглянути весь

ФОТОАЛЬБОМ


Відео

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук