Інструменти доступності

Новини селищної ради

З нагоди дня місцевого самоврядування (ФОТО)

2022 12 07 den samovriaduvannia

Сьогодні, 7 грудня, у залі засідань Кольчинської селищної ради відбулося урочисте зібрання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Голова селищної ради Микола Дуб привітав присутніх у залі, а в їх особі усіх депутатів місцевих рад та службовців органів місцевого самоврядування людей, які не просто мають відношення до самоврядування, а працюють на благо громади, розвивають населені пункти, роблять комфортним життя жителів Кольчинської громади з Днем місцевого самоврядування. «Попри воєнний стан в країні, ми продовжуємо свою роботу. З перших днів війни всі свої сили, ресурси та енергію спрямовуємо на підтримку наших Збройних сил, а також тих людей, хто першим опинився під ворожими обстрілами окупанта. Всі ми є частиною великої команди, яка працює сьогодні над збереженням та зміцненням української державності. Обраний нами шлях – нелегкий. Це відповідальна і складна робота. Повсякчас нам доводиться оперативно реагувати на нові суворі виклики сьогодення. Разом з тим, нас об’єднує надзвичайна відповідальність – виправдати довіру та гідно представити інтереси тих, хто обрав саме нас. Ми повинні пам’ятати: нас не призначають, а обирають люди, добробут, безпека та життя яких – наша відповідальність. Це і є нашим внеском у Перемогу», – зазначив голова селищної ради.

З Днем місцевого самоврядування учасників зібрання привітали кращі колективи закладів освіти та культури Кольчинської селищної ради. Виступи юних артистів подарували глядачам хвилини радості та позитивні емоцї в цей нелегкий для нас час.

Сердечно бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай день 7 грудня об’єднає нас у спільному прагненні зробити наше селище, села і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у кращому майбутньому, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя мешканців нашої Кольчинської громади.

Миру всім нам, добробуту та процвітання!

 


Переглянути весь

ФОТОАЛЬБОМ
© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук