У освіті

Перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня (фото, відео)

5
+5

2022 10 18 atestatsiina komisiia

З метою належної організації та проведення атестації педагогічних працівників та керівників закладів освіти Кольчинської селищної ради  сьогодні 18.10.2022 року о 14.00 відбулося перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради в режимі онлайн.

На порядок денний виносилися наступні питання:

  1. Про затвердження списків педагогічних працівників та керівників закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, що атестуються атестаційною комісією ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради у 2022-2023 навчальному році.
  2. Про затвердження плану роботи та графіка засідань атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради у 2022-2023 навчальному році.
  3. Про затвердження перспективного плану атестації керівників закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти на 2022-2026 роки.

Метою атестаційної комісії є  стимулювання цілеспрямованого підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення навчально-виховного процесу. Принципами атестації є колегіальність та відкритість, доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, об’єктивність та системність оцінювання його діяльності Атестація спрямована на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність працівника займаній посаді, рівень кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Творчих успіхів та невичерпної наснаги педагогам, які атестуються у 2022-2023 навчальному році, перемоги нам усім.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук