Інструменти доступності

Відзначення

З Днем працівників освіти!

2022 10 01 z dnem uchytelia

Шановні працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Діти – наше майбутнє. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої громади. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

У наш з вами непростий час на плечі працівників освіти лягає відповідальність за освітній процес здобувачів освіти, а отже, ви відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої країни. Ваша наполеглива праця, добросовісне служіння праці, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають молоді обрати свій життєвий шлях, стати яскравими особистостями, соціально активними громадянами і справжніми патріотами Незалежної України!

У день свята щиро дякуємо вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість, новаторство та ентузіазм по втіленню в життя принципів та вимог «Нової української школи». Бажаємо вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги, мирного неба, великої Перемоги!, професійного злету! Живіть, працюйте і творіть во ім’я єдиної Незалежної України!

З професійним святом! Все буде Україна!

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук