Працівники закладів культури Кольчинської громади вітали людей «золотого» віку (ФОТО)

2
+2

2022 09 30 pensionery

1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в нашій державі ще й День ветерана. Цей день – не тільки можливість нагадати всім про людський обов`язок бути турботливими та милосердними до шановної частини суспільства. Він дозволяє висловити глибоку пошану до людей, які закладали основу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій і духовних багатств.

Дбайливе ставлення до осіб з інвалідністю, пенсіонерів, самотніх громадян – загальнодержавна справа. Святкування Дня людей похилого віку – гарна можливість ще раз висловити всенародну повагу ветеранам війни та праці, за чиїми плечима нелегкий життєвий шлях.

На сьогодні в системі соціального захисту населення Кольчинської селищної ради функціонує Центр надання соціальних послуг для одиноких, людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана працівники закладів культури разом зі спеціалістом відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради Марією Окс відвідали та привітали підопічних закладу. Дарунком для них було тепле слово, гарна пісня, яку разом з дівчатами підспівували мешканці закладу, солодкі подарунки, запашна випічка, які з турботою приготували працівники закладів культури. Відвідини пройшли у теплій та родинній атмосфері, всі присутні отримали заряд позитивних емоцій.

Бажаємо міцного здоров’я, беріть від життя найкраще, довгих і щасливих Вам років життя.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук