Бібліотекарів Кольчинської громади привітали з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек (ФОТО)

2
+2

2022 09 30 den bibliotekaria

30 вересня 2022 р. – Всеукраїнський день бібліотек.

Цьогоріч День бібліотек ми відзначаємо в умовах воєнного стану. Уся країна об’єдналася для боротьби з рашизмом, а бібліотеки для своїх спільнот, громад та новоприбулих стали і точкою опори, і місцем сили, і простором для спільнодії.

Це, звісно, не повний перелік того, як бібліотеки допомагають переміщеним особам під час війни.

Цього дня професіоналів бібліотечної справи Кольчинської громади, людей, які присвячують своє життя служінню книзі, знанням, зберігають і популяризують духовну спадщину поколінь, привітали з професійним святом. Зі словами вітання до присутніх звернувся голова Кольчинської селищної ради Микола Васильович Дуб.

За вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек очільник громади нагородив грамотами: Валентину Петерлик завідувача бібліотеки с.Кленовець, Сніжану Штець завідувача бібліотеки с.Верхня Визниця, Любов Яблонську завідувача бібліотеки смт Кольчино, Марію Мешко провідного бібліотекаря бібліотеки с.Пузняківці, Ірину Фаринич провідного бібліотекаря бібліотеки с.Крите, Олену Костик бібліотекаря бібліотеки с.Клочки.

Подякувала бібліотекарям та працівникам клубних установ за сумлінну працю, за відданість професії та висловила сподівання, що й надалі, незважаючи на складні часи, бібліотеки громади будуть йти в ногу з часом спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Окс.

Неочікуваним та приємним сюрпризом для присутніх були виступи аматорів сцени клубних установ Кольчинської територіальної громади, які своїм виступом підняли настрій всім присутнім.

Нехай у бібліотеках громади завжди буде багато книг, періодики та читачів, які люблять і бережуть друковані твори. А благородна просвітницька справа бібліотекарів завжди буде гідно поцінована!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук