У освіті

Всеукраїнський день дошкілля (ФОТО)

2
+2

2022 09 23 doshkillia

Ось і прийшла осінь. Різнобарвна та кольорова, багата на різноманітні події та свята. Щороку в кінці вересня в Україні святкуємо Всеукраїнський день дошкілля. Цього року професійне свято усіх працівників освітньої галузі особливе, обпалене війною…

Попри нелегкі часи та активні бойові дії на території нашої держави, історія Незалежної України твориться та пишеться не лише мужніми захисниками на передовій, а й простими людьми-освітянами, які наразі тримають свій фронт. Адже педагоги дошкілля – це тил нашої країни та її майбутнього. Саме сьогодні педагоги-дошкільники формують життєствердний світогляд та духовність майбутнього покоління патріотів нашої держави.

Керівник закладу, вихователь-методист, музичний керівник, вихователь, інструктор з фізкультури, вчитель-логопед, помічник вихователя, кухар, медична сестра, практичний психолог та інші працівники закладів дошкільної освіти – це ті люди, які щодня зустрічають малюків, дарують їм щирі посмішки, годують смачними обідами, знайомлять зі Всесвітом, його красою та філософією, мудрістю та законами життя.

23 вересня о 10.00 колективи закладів дошкільної освіти Кольчинської селищної ради долучилися до урочистостей з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля «Сучасне дошкілля під крилами захисту», проведених в режимі онлайн на офіційному каналі Youtube Міністерства освіти і науки України. Від початку повномасштабного вторгнення росії працівники закладів дошкільної освіти гідно тримають стрій на освітянському фронті. Дошкільна спільнота Кольчинської селищної ради самовіддано тримає тил від початку воєнного стану.

 

З перших днів війни заклади дошкільної освіти Кольчинської селищної ради гостинно прийняти внутрішньо переміщених осіб із місць бойових дій, працівники установ готували обіди, випікали хліб і різні смаколики, робили заготовки з овочів та фруктів, плели маскувальні сітки та відправляли на передову…

З допомогою колективів закладів дошкільної освіти здійснено придбання автомобілів для Збройних Сил України тощо. Заклади дошкільної освіти надавали допомогу у розвантажуванні та сортуванні гуманітарну допомогу та активно співпрацювали з місцевим штабом допомоги для вимушених переселенців Кольчинської селищної ради.

Дорогі освітяни!

Вас не зламали нічні чергування, коли приймали в заклади внутрішньо переміщених осіб; коли ставали кухарями, медиками, психологами, пралями, сторожами, незважаючи на посади; коли розраджували і надавали підтримку дітям, які залишилися без рідних домівок.

Ви знайшли можливості, слова для того, щоб, коли прийшов час, – розпочати відновлення роботи закладів і приймати своїх вихованців, щоб облаштувати укриття…

Ви довели, що дошкілля – це Ваше покликання і Ви – люди з глибокою самовіддачею, величезним терпінням, витримкою, душевним теплом, безмірним талантом та безмежною любов’ю до людей взагалі і дітей зокрема!

Ваша праця шляхетна. Ви вносите неоціненний вклад у виховання підростаючого покоління та сповна справляєтеся зі своєю місією, даруючи дітям не тільки знання і уміння, але і турботу, підтримку, тепло, любов.Шановні працівники дошкільної освіти!Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня дошкілля.

Хай Ваша енергія не вичерпується, а оптимізм допоможе реалізувати всі завдання в житті. Будьте на одній хвилі розуміння і веселощів з Вашими вихованцями, а вони нехай дарують Вам свої яскраві і щирі посмішки та веселі мрії. Нехай кожен день підносить приємні сюрпризи і дарує щасливі миті для серця і душі. Позитивних емоцій, легкої праці і творчих успіхів Вам у благородній справі. Нехай робота приносить лише задоволення, загального визнання Вам і поваги до Вашої праці!

Міцного здоров’я Вам і Вашим рідним! Бережіть себе і тих, хто поруч! Вірте в себе і в кращий завтрашній день. Хай Ваші великі і люблячі серця завжди б’ються в унісон з радістю, успіхом, благополуччям. І щоб дитинство наших дітей справді було щасливим та безхмарним, адже дитинство – це щирість і чистота душі. Слава Україні!

Слава Збройним силам України!

Слава українському Дошкіллю!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук