Інструменти доступності

До уваги абонентів КП Міськводоканал: про чистоту системи водовідведення

2022 08 16 ogoloshennia kp miskvodokanal

Шановні мешканці Кольчинської територіальної громади, які є абонентами комунального підприємства «Міськводоканал» Мукачівської міської ради!

Доводимо до вашого відома, що на території ТГ Кольчинської селищної ради КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради неодноразово здійснює роботи по прочищенню каналізаційної мережі, що перебуває на балансі Кольчинської селищної ради. При виконанні прочищення виявлено, що засмічення відбувається в зв’язку з потраплянням до каналізації побутових відходів.

КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради просить дотримуватися правил користування системою водовідведення та не перетворювати її у смітник. Суть у тому, що процедура прочищення каналізації – важка й трудомістка робота. Па сьогоднішній день люди недооцінюють важливість безаварійної роботи системи каналізаційної мережі. Якщо всі жителі багатоповерхових будинків та приватного сектору будуть дотримуватися простих правил користування системою каналізації, це дозволить уникнути незручностей, пов'язаних із засміченням каналізаційної мережі.

КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради наполегливо просить звернути увагу на нижче зазначені Правила користування системою водовідведення (каналізацією):

  1. Забороняється зливати в унітази, раковини й умивальники легкозаймисті рідини й кислоти.
  2. Забороняється кидати в унітази пісок, будівельне сміття, сухі й розведені будівельні суміші і їх залишки, ганчірки, вату, предмети особистої гігієни, туалетний папір, кістки, скло, солому, металеві й дерев'яні предмети.
  3. Забороняється скидання в систему каналізації харчових відходів, продуктів.
  4. Забороняється користуватися раковинами, умивальниками. унітазами, посудомийними й пральними машинами у випадку засмічення в каналізаційній мережі, тобто забороняється робити будь-який злив води в каналізацію до усунення засмічення.
© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук