Інструменти доступності

У освіті

Марія Петерлик - 200 балів з математики у НМТ 2022 року!

2022 08 10 peterlyk

Марія Петерлик, випускниця Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів набрала 200 балів в блоці національного мультипредметного тесту з математики.

Такий високий результат не є випадковим у Марії. Приємно відмітити, що завдяки наполегливому навчанню протягом усього шкільного періоду життя, Марія зуміла отримати достойну оцінку своїм зусиллям - 586 балів за НМТ. Це значить, що випускниці не вистачило якихось 6-8 балів до 200 - із української мови та історії України і, звісно - найвищий результат з математики.

Вітаємо Марію Петерлик з чудовим результатом! Це великий успіх за яким стоїть титанічна праця! Хай він буде, якщо не першим, то далеко не остатннім!

Нехай твій життєвий шлях, Маріє, прямує у щасливе і мирне майбутнє у якому будуть здійснюватися заповітні мрії, реалізовуватися нові можливості та достойні перспектив у дорослому житті.

Принагідно відмітимо, ща на 22 сесії 8 скликання Кольчинської селищної ради, яка відбулася 09 серпня 2022 року, було прийнято рішення "Про відзначення випускниці 11 класу Верхньовизницької ЗЗСО І-ІІІ ступенів Петерлик М.М., яка набрала 200 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні у 2022 році"

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук